W natłoku obowiązków i pracy związanej z Zakątkiem, niemalże kompletnie zapomniałyśmy o fakcie, iż dziś mijają 3 lata od momentu wprowadzenia się Nany do mnie. Czas mija zdecydowanie zbyt prędko. Wszystkie nasze plany dotyczące rozwoju bloga spaliły na panewce, jednakże nie zniechęca nas to. Teraz, gdy różne sprawy są poukładane, możemy spokojnie przysiąść do SOA, nadrobić mangowe i filmowe zaległości oraz zająć się rzeczami, które dają nam najwięcej radości.
| Tymczasem jednak wracam do ciasta i Final Fantasy. |
![]() |
| Psiaki również skorzystały i dostały pyszne przysmaki :) |
Momo
